Start List – 2016 Uppsala Raid

2016-10-01
H
10:00
Start 1
101
Team Form Multisport
Jonathan Royce
1400602
David Munn
102
BKLK
Mats Eriksson
1400604
Daniel Aurosell
103
KG
Hans Lundin
1400606
Anders Rinaldo
104
Obviuse/Stockholm Multisport
Anders Brohäll
1400608
Allan Everum
105
KMTi Adventure Racing
Johan Siggeson
1400609
Johan Lidström
106
Rob och Lars
Lars Hallgren
1400613
Rob Hart
107
Team D.A.R.E
Jan-Erik Mattsson
1400615
Simon Böhme Florén
108
Viking raiders!
Patrik Frid
1400617
Holger Larsen
109
Team Jekyll and Hyde
Andreas Persson
1400618
Andreas Sjöberg
110
apgp
Anders Petersson
1400619
Göran Petersson
111
Karl-Oscar
Kalle Svensson
1400620
Oscar Peterson
112
trikillar
Francis Chalvet
1400622
Robert Noack
113
Mk3D
Tony Ståhl
1400625
Björn Fagerlund
114
Team OK Tisaren
Leif Toresson
1400626
Henrik Toresson
115
Team Kraftvärket
Daniel Boström
1400627
Anders Ohlin
116
Lag Pingislunga
Joachim Lindström
1400628
Oskar Molarin
117
Loekhjaerna
Mattias Lindgren
1400629
Fredrik Lindgren
118
Willys pojkar
Pontus Johansson
1400630
Per Malmlöv
119
Team Eskidouche
Mikael Wilhelmsson
1400631
Mathias Wilhelmsson
120
zCo System Ab
Lars Nygren
1400632
Bo Strand
121
Beryll CJGB
Glenn Bergström
1400633
Carl-Johan Högberg
122
C&K
Carl Wennertorp
1400636
Karl Sköld
123
MAMA
Magnus Ahnesjö
1400639
Martin Almquist
124
Runfast
Johan Aronsson
1400641
David Lingfors
125
Tierparna
Johan Eriksson
1400642
Robin Georgsson
126
Två gånger AS
Anders Sundblad
1400643
Arvid Sundblad
127
Borta med vinden
David Lindgren
1400644
Anders Hjelm
128
Fria Konstnärer
Mathias von Scherling
1400646
Terje Håkansson
129
9 år äldre
David Kleman
1400647
Kalle Hallqvist
130
BLOTMELVIN
Daniel Bergsten
1400649
Simon Andersson
131
Murphys lag
Roberth Gurnell
1400650
Henrik Runermark
132
Släkten
Adam Germunder
1400651
Klas Germunder
133
Outside Pearl Izumi
Johan Lilja
1400652
Andreas Fredriksson
134
Ruken MC
Robert Pedersen
1400653
Joakim Östblom
135
Team fri fart
Daniel Nilsson
1400654
Anders Ställberg
D
10:30
160
Care
Rebecka Hjelm
1400655
Camilla Sävmarker
161
Team Longstocking 2/3
EvaStina Berger
1400658
Karin Nyberg
162
M&M
Malin Sparrman
1400662
Maria Pedersen
163
Klassikertävlaren och orienteringslöpare
Erika Jansson
1400663
Caroline Norén
164
Team Vilseäventyrarna
Kersti Larson
1400664
Marie-Louise Johansson
165
Comeback
Linda Byström
1400666
Fanny Fredriksson
166
Dalkullorna
Hanna Slotte
1400667
Caroline Mellström
167
Marcialonga 2017
Lena Grandin
1400668
Evonne Strand
168
Team LiKa
Linda Wåhlström
1400670
Karin Jontell
M
10:30
190
Mixed emotions
Roger Andersson
1400673
Yvonne Sellen
191
Stockholm Multisport 50+
Johan Hamilton
1400674
Annika Malmberg Hamilton
192
Uppsala Multisport
Sonny Peterson
1400675
Pernilla Lagergren
193
SMS Norrort
Erik Nylund
1400676
Anne-Li Lidman
194
Ameraweden
Leslie Pousette
1400677
Martin Pousette
195
Knoll och tott
Mimmi Andersson
1400678
Paul-Erik van Gemst
196
I längsta laget
Mats Lagerblad
1400679
Helen Lagerblad
197
The Peterssons
Sebastian Petersson
1400680
Suzanna Petersson
198
Liv och Lust
Johan Stenberg
1400682
Mia Stenberg Lind
199
Larz-Ankis
Lars Ohlin
1400683
Anki Pousette
200
Stackars Jocke
Stina Franzon
1400688
Joakim Gustavsson
201
Team Skadefria
Erik Berglund
1400689
Erica Lundkvist
202
J&M
Jenny Johansson
1400691
Mattias Johansson
203
Hattefnattarna
Viktor Larsson
1400692
Linn Bränneby
204
Team Hankers
Kerstin Hagberg
1400693
Hans Hagberg
205
Utmanarna
Jenny Englund
1400694
Tomas Grandin
206
Lag Soda
Johan Dahlström
1400695
Sofia Persson
207
Enstalund raiders
Julia Angelsiöö
1400696
Ulf Angelsiöö
208
Giant LEAP
Linus Ericsson
1400697
Annelie Persson
209
Team Henry
Maria Frisk
1400698
Anders Frisk
210
24H Meals Adventure Team
Stefan Silfver
1408836
Lina Sjöström
211
L.H.A.R.T
Anna Tiderman
1408846
Torbjörn Palm
212
Team Athletico
Stefan Nilsson
1418111
Linnea Nilsson
213
Lång och Långsammare
Åsa Åstrand
1418112
Anders Hillström
214
OK Fasan
Kristina Westfelt
1418148
Thomas Westfelt
215
KMTi Adventure Racing 2
Sofie Gustavsson
1400611
Lars-Håkan Bengtsson
216
Team Dalakraft
Jörgen Tigerstrand
1406131
Sophie Nisser
UNG
11:00
230
Bergslaget
Oskar Bergström
2059112
David Mörtberg
231
Team Moalva
Moa Lundin
2058966
Alva Nyström
232
E & E
Emil Wigren
2058986
Erik Carlsten
233
Team Offroad
Tilde Larsson
2058987
Klara Mörtberg

Created by MeOS: 9/29/2016 23:12:01