Anmälda lag

Lag vars betalning ännu inte registrerats finns på en separat lista.

Herr (38 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
40-års kris
Stocksund/Norrviken
Olof Sundström
Thomas Holm
Beach -18 Acron
Bikespot.se
Sollentuna
Klas Andersson
Johan Blidmo
 Acron
Bruket 4
Björnlunda
Johan Söderberg
Robert Persson
 Acron
Bröderna Wilhelmsson
Stockholm/Falun
Mikael Wilhelmsson
Mathias Wilhelmsson
Spela "La Bamba" med Los Lobos, den älskar Matte! Acron
C&K
Uppsala
Carl Wennertorp
Karl Sköld
Motivation slår klass Acron
Doomteam
Skultuna/Vattholma
Fredrik Norén
Anders Lindahl
Lättja, kättja, solidaritet Acron
Fria konstnärer
Åkersberga/Uppsala
Mathias von Scherling
Terje Jontell
Försköna det offentliga rummet Acron
Fridsfurstarna
Uppsala
Fredrik Björklund
Fredrik Hjelm
 Acron
Herrmiddan 1
Stockholm
Magnus Sneitz
Danne Nordstrand
Hänga med Acron
Infactum Giant
Uppsala
Fredrik Lemming
Olle "Woffen" Wolf
Revenge hyr
Isaberg Multisport
Anderstorp
Geir Inge Folkestad
John-Patrik Treptow
Det gick bra sist! egen
Lag Wärjan
Jumkil/Sollentuna
Tomas Wärnsberg
Jens Andersson
Enbart njutning! Acron
M&M
Nyköping
Mathias Lindgren
Mikael Guttke
Springa rätt - Cykla snabbt - Inte sänka kanoten Acron
MOIF
Mölndal
Klas Åström
Kristoffer Säfström
 Acron
Nokabs vänner
Uppsala/Alunda
Mikael Carlsten
Klas Ernehult
Smärta är bara svaghet som lämnar kroppen egen
På god väg!
Tierp/Gällbo
Johan Eriksson
Krister Aspgren
 Acron
Ruken MC
Järfälla/Sunnersta
Robert Pedersen
Joakim Östblom
stanna i kanoten Acron
Solar Energy
Uppsala/Örebro
David Lingfors
Johan Aronsson
 Acron
Stockholm multisport, north fighters
Stockholm/Silverdal Ursvik
Fredrik Andersson
Anders Tillegård
Raka spåret, högsta fart Acron
Team D.A.R.E
Borlänge
Jan-Erik Mattsson
Simon Böhme Florén
Inte tappa bort SI-pinne innan start Acron
Team Form Multisport
Alsike
David Munn
Richard Abrahamsson
Go hard or go home Acron
Team Fri fart
Uppsala/Tullinge
Daniel Nilsson
Anders Johansson
 Acron
Team Hagus
Björklinge/Uppsala
Tobias Gustafsson
Hans Hagberg
 Acron
Team Hofors Multisport Elite
Hofors
Mikael Schylander
Mattias Karlsson
Måste vi simma så bryter vi! Acron
Team Infactum
Uppsala
Ola Lind
Fredrik Elwinger
Klå Mike & Ville egen
Team Kraftvärket
Knutby/Knivsta
Anders Ohlin
Daniel Boström
Pergite! Acron
Team mjonssonfoto.se
Stockholm/Karlstad
Christian Engstrand
Marcus Jonsson
Inget kärr denna gång... Acron
Team Rudolf Kalle
Uppsala/Skövde
Michael Forsman
Simon Halldén
 Acron
Team Safari
Stockholm
Per-Martin Elmgren
Björn Ununger
Pallen Acron
Team Tegendal Financial Consulting AB
UPPSALA
Gunnar Tegendal
Per Karenus
 egen
Team Ulvsby
Karlstad
Marcus Ekholm
Kalle Alexandersson
På´t igen! Acron
Team Uppsalapolisen
Uppsala
James Archer
Daniel Wallinder
 Acron
Team Valboys
Valbo
Torbjörn Blom
Stefan Stridh
 Acron
The A-Team
Knivsta/Stockholm
Alexander Alness
Axel Alness-Borg
Hur seriöst måste det vara? Acron
The Pjukers
Uppsla/Visby
Per Grywenz
Jacob Werner
 Acron
Torbjörnz
Östhammar
Torbjörn Jacobsson
Oskar Molarin
Det går som en dans. Acron
Uppsala Multisport
Uppsala
Thomas Sundtoft
Sonny Peterson
 egen
Willys pojkar
Uppsala/Svärtinge
Pontus Johansson
Per Malmlöv
Paddla rakt Acron
 

Dam (9 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Fjällpinglorna
Stockholm
Nina Herne
Katarina Stenbock
 Acron
Friluftsfrämjandet MTB Falun
Falun/Borlänge
Florence Berg
Tina Törnquist
Ända in i kaklet. Acron
Maria&Malin
Uppsala/Järfälla
Malin Sparrman
Maria Pedersen
Cykla snabbare än förra året... hyr
Mellaneliten
Uppsala
Evonne Strand
Lena Grandin
Komma i form inför Marcialonga 2018 Acron
Syrrorna
Uppsala/Enköping
Karin Kjellström
Linda Johansson
 hyr
Team Gösta 1
Örebro/Uppsala
Karin Gustafsson
Maria Gustafsson
 Acron
Team Gösta 2
Göteborg/Uppsala
Eva Gustafsson
Elsa Graneland
Att vinna över Team Gösta 1! Acron
Team K2 Summit Extreme Elite
Uppsala
Caroline Norén
Jessica Fröberg
Life is a wonderful journey hyr
Team Sportia, Uppsala
Kölinge/Östhammar
Emma Jonsson
Annika Ardell
 Acron
 

Mixed (19 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Enstalund raiders
Uppsala
Julia Angelsiöö
Ulf Angelsiöö
 Acron
I längsta laget
Mora
Mats Lagerblad
Helen Lagerblad
 Acron
IKJ ,Haninge
Stockholm
Anna Åberg
Arne Lord
 Acron
Järfälla OK
Järfälla( Sollentuna
Anne-Li Lidman
Erik Nylund
Paddla fortare och cykla snabbare än förra året egen
Karlstad Multisport
Karlstad
Anna Sjödin
Johan Fallström
Det blir som det blir Acron
Lag Soda
Uppsala/Sundsvall
Johan Dahlström
Sofia Persson
 Acron
Larz-Ankis
Knutby
Lars Ohlin
Anki Pousette
 Acron
Lost raiders
Uppsala
Kristin Hellman
Gerald Pettersson
Lägg er bakom, vi drar! Acron
Lucky Pears
Gävle
Jenny Johansson
Mattias Johansson
Lagom jobbigt och väldigt roligt! Acron
Team 29ish
Stockholm
Sofia Pettersson
Johan Rydberg
 hyr
Team Alvér
Järna
Mats Alvér
Sofie Alvér
Infinitum Acron
Team Atletico
Uppsala
Linnea Nilsson
Stefan Nilsson
Ända in i kaklet! Acron
Team Frisk
UPPSALA
Anders Frisk
Maria Frisk
 Acron
team klarbärsgatan
Uppsala
Per-Göran Olofsson
Lina Åkerblom
 hyr
Team PJ
Ljungsbro/Varberg
Emma Pettersoon
Olle Josarp
Vinna  Acron
Team Solgården
Uppsala
Henrik Wåhlström
Linda Wåhlström
VARNING FÖR SVALLVÅGOR! Acron
Team Trampdalen
Märsta
Johanna Frid
Niklas Svanberg
Kul på hjul! Acron
Uppsala Multisport 2
Uppsala
Anton Lidblad
Pernilla Lagergren
 egen
Vimsa och Vilsen
Gävle/Sandviken
Anna Berggren
Johan Brask
Paddla fortare, övre halvan Acron
 

Light (7 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Benkers
Uppsala
Kerstin Hagberg
Bengt Ahlgren
Kul ska det va  egen
Berg & Berg
Borlänge
Jesper Berg
Anders Berg
 Acron
Björklingh
Uppsala
Therese Björklund
Malin Lingh
 Acron
Dalecarlian Sisu
Säter/Uppsala
Juuso Jäppilä
Emil Gustafsson
 egen
Far & son
Uppsala
Jörgen Hellgren
Malte Hellgren
Herr-klassen nästa år egen
Team Alaria AB
Uppsala
Kenneth jonsson
Greta snellman
Testa våra nya cyklar!  egen
[K4]
Uppsala
Adam Germunder
Stefan Nicklasson
 egen
 

Ungdom (4 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Bergslaget
Uppsala
David Mörtberg
Oskar Bergström
Favorit i repris egen
Curre/Curresven
Uppsala
Hanna Jonsell
Cornelia Kraft
 egen
Jämt åt väster
Uppsala
Viktor Jemth
Elias Westerbergh
Att komma i mål innan det blir mörkt egen
Pappa betalar
Uppsala
Elliot Angelsiöö
Emil Boström
 egen