Anmälda lag

Lag vars betalning ännu inte registrerats finns på en separat lista.

Herr (17 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Bröderna Sankt Gothard
Västerås
Erik Dahl
Andreas Lingers
Ett jävla högt berg! hyr
Bröderna Wilhelmsson
Stockholm/Falun
Mikael Wilhelmsson
Mathias Wilhelmsson
Matte har fått flygskam så spela gärna något klimatsmart med Anki Bagger hyr
Bum Runners
Uppsala
Fredrik Björklund
Fredrik Hjelm
 hyr
Far & Son
Uppsala
Jörgen Hellgren
Aron Hellgren
Först över mållinjen hyr
Fire AB
Uppsala
Erik Steen
Niclas Joahnsson
Fighting fire with Fire hyr
Hallgren
Storvreta/Umeå
Lars Hallgren
Per Hallgren
 egen
Hulle & Dulle
Uppsala/Gävle
Johan Dahlström
Ulrik Sunnvius
 hyr
JOKAB
Östhammar
Markus Holmgren
Fredrik Karlsson
 egen
Lag Jumkils Gröna
Jumkil
Tomas Wärnsberg
Johan Lindström
 hyr
Löfsman
Björklinge / Vattholma
Henrik Löthman
Mattias Löfqvist
Det är lätt att glömma av att komma ihåg att man är grymt bra som man är hyr
Närtuna AK
Rimbo
Henrik Strandemar
Per Göransson
 hyr
Pappa Betalar
Uppsala
Emil Boström
Elliot Angelsiöö
Ungdomar i toppen hyr
Sthlm Multisport / Late bloomers
Stockholm
Niklas Johansson
Fredrik Andersson
 hyr
Team Epic
Uppsala
Peter Näs
Håkan Klang
Dam the technic full speed ahead hyr
TEAM JOAKIMARTIN
Smådalarö
Joakim Skärlén
Martin Skärlén
Vägga med stil egen
Team Traction
Uppsala/Sthlm
Michael Forsman
John Olofsson
Deltaga och ha kul. Inte trilla ur kanot. Äta Pizza. hyr
Team Valboys
Valbo
Torbjörn Blom
Stefan Stridh
För kung och fostervatten. hyr
 

Dam (7 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
CITY WOLFS/Uppsala Multisport
Västerås/Uppsala
Åsa Wallinder
Pernillla Lagergren
 egen
Fröknarna Bellis
Björklinge
Isabel Mandahl
Sara Berlin
Att ha kul, samarbeta och se vad vi går för!! egen
Hajarna
Uppsala
Viktoria Löfgren
Nina Blohm
Le i 3 timmar i sträck  hyr
Hemvändarprogrammet
Sogndal/Storulvån
Klara Alm
Hanna Axelsson Meyerson
 hyr
Mustiga Milka
Uppsala/Knivsta
Anna Lithell
Lovisa Wigertz
Ut på tur aldrig sur!! egen
Sweco Adventure
Stockholm
Lina Sjöström
Marie Nilsson
Bli riktigt trötta! egen
Team Ringrostig
Uppsala/Haninge
Sara Thuresson
Linda Nyberg
Skön dag i skogen hyr
 

Mixed (10 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Enstalund Raiders
Östersund/Uppsala
Julia Angelsiöö
Ulf Angelsiöö
 egen
Grötfantaster från Rasbo
Rasbo
Erika Jansson
Tyler Turner
 hyr
Maxa Marie
Uppsala
Max Cardew
Marie Ohlin
 hyr
Nära skjuter ingen hare
Uppsala
Gustav Carlsson
Sara Spens
Se: lagnamn egen
Operation rävdun
Järfälla/ Sollentuna
Anne-Li Lidman
Erik Nylund
Äta smart- 100%resultat egen
Stackars Jocke
Sandviken
Stina Franzon
Joakim Gustavsson
 hyr
Team CT
Falun
Caisa Sindt
Tobias Axner
 hyr
Team Oak Socks
Uppsala
Johan Ek-Larsson
Josefine Wallenhammar
Varma fötter hela vägen! hyr
Tommy&Becka
Norrtälje
Tommy Lindberg
Rebecka Lindberg
 egen
Valbo aif orientering
Gävle
Andreas Forsberg
Tyra Forsberg
 hyr
 

Ungdom (5 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Jemth & Claesson
Uppsala
Viktor Jemth
Simon Claesson
 egen
Lag Vacker jämt
Uppsala
Albin Jemth
Andreas Wacker
 egen
Långhundra elit
Knivsta
Fanny Cedstedt
Agnes Weiss
 egen
Nötallergikerna
Uppsala
Frida Westfeldt
Tilda Åstrand
En Snickers och vi klarar allt! egen
Thor Elit
Uppsala
Love Bylund
Axel Andersson
 egen
 

Light Generation (4 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
Maxat
Uppsala
Malin Sparrman
Axel Sparrman
Vi maxar egen
Perssons pack
Uppsala
Andreas Persson
Tove Persson
 egen
Sparris
Uppsala
Erik Sparrman
Adam Sparrman
 egen
twingo
Uppsala
Thomas Westfeldt
Ingmar Westfeldt
 egen
 

Light Valfri (2 anmälda)

LagDeltagareMotto/MålsättningKanot
D45 elit
Vänge/Uppsala
Annika Ridell
Sofie Bergendahl
 egen
The unafRAID
Uppsala
Elizabeth Jakobsson
Martin Jakobsson
Att ha kul! egen