lördag 1 |
|
Intensivkurs vuxna nybörjare |
|
söndag 2 |
|
Intensivkurs vuxna nybörjare |
|
måndag 3 |
|
Rockgympa Hågadalsskolan 18.00 |
|
|
Styrelsemöte KG 18.15 |
tisdag 4 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
|
Teknikträning 1 fortsättningsgrupper, Fäbodarna 18.00 |
|
Skogslek/Skogsrally/forts.grupp 09/10 KG 18.00 |
|
Klädutlämning/Klädprovning KG 17-21 |
onsdag 5 |
|
Teknikträning KG 18.00 Anmälan! |
|
|
MTBO KG 18.00 |
torsdag 6 |
|
OL-Loppis kl 19-20 |
|
fredag 7 |
|
Grymnatta, Väsby |
|
lördag 8 |
|
Lännamedeln Avresa KG 10:20 |
|
|
Swedish League lång (WRE) Blekinge |
|
Klädutlämning KG 9.30-10.30 |
söndag 9 |
|
Rånässtafetten Avfärd H17 str 1 KG 07:45, övriga KG 08:15 |
|
|
Swedish League medel Blekinge |
|
Klädutlämning KG 7.30-8.15 |
måndag 10 |
|
Rockgympa Hågadalsskolan 18.00 |
|
tisdag 11 |
|
Backintervaller KG 18.00 eller vid start 18.20 |
|
|
Påsklovsorientering KG 18.00 |
|
Klädutlämning/Klädprovning KG 19-21 |
onsdag 12 |
|
OL-intervaller Dag KG 18.00/Natt KG 19.45 Anmälan! |
|
torsdag 13 |
|
Påsklov |
Skärtorsdagen |
|
fredag 14 |
|
Stigtomtakavlen |
Långfredagen |
|
lördag 15 |
|
Stigtomtakavlen |
Påskafton |
|
söndag 16 |
|
Kolmårdsmedeln |
Påskdagen |
|
måndag 17 |
|
Kolmårdskavlen |
Annandag påsk |
|
tisdag 18 |
|
Intervaller KG 18.00 vid start 18.15 |
|
|
Teknikträning 2 fortsättningsgrupper, Skogshyddan 18.00 |
|
Skogslek/Skogsrally/forts.grupp 09/10 KG 18.00 |
|
Klädutlämning KG 17-18 och 19-20 |
onsdag 19 |
|
10Milaträning Tjäderleksbergen tillsammans med Länna IF KG 18.00 / 19.30 Anmälan! |
|
|
MTBO KG 18.00 |
|
Kartinstoppning KG 17:00] |
torsdag 20 |
|
O-slingor KG 18.00 |
|
|
Provlöpning Uppsala Möte Fiby Avfärd KG 17:30 Anmälan! |
fredag 21 |
|
Uppsala möte, natt |
|
|
SM natt |
lördag 22 |
|
Uppsala möte, medel |
|
söndag 23 |
|
Uppsala möte, lång Gemensam avresa KG 8.30 |
|
|
Swedish League lång (WRE) Jönköping |
måndag 24 |
|
Rockgympa Hågadalsskolan 18.00 |
|
tisdag 25 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
|
Teknikträning 3 fortsättningsgrupper, "Hemlängtan" genom Nåsten, Livelox. S Nåsten 18.00, obligatorisk samåkning från KG samling 17.35 |
|
Skogslek/Skogsrally/forts.grupp 09/10 KG 18.00 |
|
Tiomilainformation KG 19.45 |
|
Klädutlämning KG 17.45-18.00 & 19.30-20.00 |
onsdag 26 |
|
Teknikträning KG 18.00 eller KG 20.00 Anmälan! |
|
torsdag 27 |
|
O-slingor KG 18.00 |
|
fredag 28 |
|
|
|
lördag 29 |
|
Tiomila i Göteborg-Partille |
|
söndag 30 |
|
Tiomila i Göteborg-Partille |
Valborgsmässoafton |
|