onsdag 1 |
|
November Nights E1 KG 18.00 |
|
torsdag 2 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
fredag 3 |
|
|
|
|
lördag 4 |
|
Rodhenloppet |
Alla helgons dag |
|
|
Planeringsdag ESEK KG 9.00 |
söndag 5 |
|
Juniorträff samling KG kl 14 |
|
|
måndag 6 |
|
Rockgympa + Innebandy Hågadalsskolan 18.15 |
|
|
|
Styrelsemöte KG 18.15 |
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
tisdag 7 |
|
Tisdagsbana F KG 18.00 |
|
|
|
Pris-utdelning terrängserien KG |
|
Medel-natt KG 17.30 |
onsdag 8 |
|
November Nights E2 KG 18.00 |
|
|
torsdag 9 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
fredag 10 |
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
|
|
lördag 11 |
|
|
|
|
söndag 12 |
|
|
|
|
måndag 13 |
|
Rockgympa + Innebandy Hågadalsskolan 18.15 |
|
|
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
tisdag 14 |
|
Tisdagsbana Z KG 18.00 |
|
|
Stads-OL med kontrollplocksavsnitt KG 18.00. Anmäl gärna vilken karta du önskar! |
|
Tisdagsbana Senior, KG 18.00 OBS kom i tid så du är klar att springa iväg kl 18.00! |
onsdag 15 |
|
|
|
|
torsdag 16 |
|
Backintervaller KG 18.00 |
|
|
01-05 Intervaller med senior/junior |
fredag 17 |
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
|
|
lördag 18 |
|
Linnégalan KG 18.00 |
|
|
|
Hemlängtan |
söndag 19 |
|
|
|
|
måndag 20 |
|
Rockgympa + Innebandy Hågadalsskolan 18.15 |
|
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
tisdag 21 |
|
Tisdagsbana B KG 18.00 |
|
|
Tisdagsbana B Ungdom KG 18.00OBS kom i tid så du är klar att springa iväg kl 18.00! |
onsdag 22 |
|
November Nights E3 KG 18.00 |
|
torsdag 23 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
|
|
01-05 Intervaller med senior/junior KG 18.00 |
fredag 24 |
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
|
|
lördag 25 |
|
November Nights E4 - Final OBS! ny plan för en distans löpning istället |
|
|
söndag 26 |
|
|
|
|
måndag 27 |
|
Rockgympa + Innebandy Hågadalsskolan 18.15 |
|
|
|
Intervaller IFU-Arena 11.00-12.00 |
tisdag 28 |
|
Tisdagsbana J KG 18.00 |
|
|
Temposlingor ca 2-3 min löpning på stig/elljusspår. Ta med lampa! KG 18:00 |
onsdag 29 |
|
|
|
torsdag 30 |
|
Intervaller KG 18.00 |
|
|
|
01-05 Intervaller med senior/junior |