torsdag 1 |
|
|
Skärtorsdagen |
|
fredag 2 |
|
Påskjakten träningstävling, långdistans Nåsten Anmälan |
Långfredagen |
|
lördag 3 |
|
|
Påskafton |
|
söndag 4 |
|
Påskjakten träningstävling, medeldistans Flottsund Anmälan |
Påskdagen |
|
måndag 5 |
|
|
Annandag påsk |
|
tisdag 6 |
|
Teknikträning fortsättningsgrupper Stenhagen 18:00 |
|
|
Intervaller KG 18.00 |
|
Start Skogslek + fortsättningsgrupp Skogslek KG 18.00 |
|
Breddträning Stenhagen 18:00 |
onsdag 7 |
|
|
|
torsdag 8 |
|
Torsdagstempo keps-ol, Stadsskogen18.00 |
|
|
O-rock-intervaller Stenhagen Samling Stenhagen 18.00 Anmälan |
fredag 9 |
|
|
|
lördag 10 |
|
Swedish League #1 Västervik |
|
|
|
Upplands Träningsgrupp OBS! Seniorer i Morga, juniorer i Ramstalund! |
|
Träningsdag USM-gruppen |
söndag 11 |
|
Upplands Träningsgrupp OBS! Seniorer i Ramstalund, juniorer i Morga! |
|
|
|
Ultralång-SM Västervik |
|
Observationstävling för damtruppen Ramstalund 10.00 Anmälan |
måndag 12 |
|
Styrelsemöte 18.15 Digitalt eller KG |
|
|
Zoom-Rockgympa Nätet 18.15 |
|
Skogsrally KG 18.00 |
tisdag 13 |
|
Teknikträning fortsättningsgrupper Högstaåsen 18:00 |
|
|
Intervaller KG 18.00 |
|
Breddträning Högstaåsen 18:00 |
|
Skogslek + fortsättningsgrupp Skogslek KG 18.00 |
onsdag 14 |
|
SM-finslip KG 18.00 Anmälan |
|
torsdag 15 |
|
Torsdagstempo KG 18.00 |
|
|
OL-loppis kl 19-20 vid KG |
fredag 16 |
|
Natt-SM Åkersberga |
|
lördag 17 |
|
|
|
söndag 18 |
|
Upplands Träningsgrupp Almunge (OBS-tävling) |
|
måndag 19 |
|
Zoom-Rockgympa Nätet 18.15 |
|
|
Skogsrally KG 18.00 |
tisdag 20 |
|
Teknikträning fortsättningsgrupper Sävja IP 18:00 |
|
|
|
Intervaller KG 18.00 |
|
Breddträning Sävja IP 18:00 |
|
Skogslek + fortsättningsgrupp Skogslek KG 18.00 |
onsdag 21 |
|
Teknikträning KG 18.00 Anmälan |
|
torsdag 22 |
|
Torsdagstempo Sprint-keps-ol, Ultuna, 18.00 |
|
|
|
Torsdagstempo OL-loppis |
fredag 23 |
|
|
|
lördag 24 |
|
EM-test, sprint & SM-kval, knockoutsprint Norrtälje |
|
söndag 25 |
|
Rödmossen runt, långpass KG 10.00 |
|
|
|
SM, knockout-sprint Norrtälje |
|
The dual battle of Nåsten woods |
måndag 26 |
|
Zoom-Rockgympa Nätet 18.15 |
|
|
Skogsrally KG 18.00 |
|
USEK-möte digitalt 20.30 |
tisdag 27 |
|
Teknikträning fortsättningsgrupper Fäbodarna 18:00 |
|
|
Intervaller KG 18.00 |
|
Skogslek + fortsättningsgrupp Skogslek KG 18.00 |
|
Breddträning Fäbodarna 18:00 |
onsdag 28 |
|
|
|
torsdag 29 |
|
Mösspåtagnings-OL |
|
|
Kvalborg-masstart KG 18:00 eller 20:40 Anmälan |
fredag 30 |
|
|
Valborgsmässoafton |
|