Navigationsmeny stafetter

Uttagningspolicy herrar | Intresseöversikt

 

Kolmårdskavlen

Datum: 2014-04-21
Hemsida: http://www.superpasken.se/
Information:  
D17    
Lag 1 Uppdaterat: Måndag 14 april 09:56  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Rebecka Olsson

2 4 500 m Gafflad Catherine Taylor

3 6 500 m Gafflad Annika Billstam

Lag 2 Uppdaterat: Måndag 14 april 09:57  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Inga Kazlauskaite

2 4 500 m Gafflad Hilda Forsgren

3 6 500 m Gafflad Lina Bäckström  
Lag 3 Uppdaterat: Måndag 14 april 09:57  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Samantha Saeger

2 4 500 m Gafflad Lisa Carlsson

3 6 500 m Gafflad Elisa Elstner

Lag 4 Uppdaterat: Måndag 14 april 10:00  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Elin Karlsson

2 4 500 m Gafflad Lisa Rönnols

3 6 500 m Gafflad Claire Sandevoir

Lag 5 Uppdaterat: Måndag 14 april 10:00  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Amanda Thellsén

2 4 500 m Gafflad Emma Pihl Skoog

3 6 500 m Gafflad Kate Morrison

Lag 6 Uppdaterat: Måndag 14 april 10:02  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 6 500 m Gafflad Sara Lundsten

2 4 500 m Gafflad Ulrika Lindstam

3 6 500 m Gafflad Johanna Ragvald

H17E Starttid: 09:00
Lag 1   Se laget som lite preliminärt, eventuellt kan laget ändras något i dagarna före, beroende på resultat i påskhelgen! Uppdaterat: Tisdag 15 april 23:19  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 9 500 m   Josef Nordlund

2 7 500 m   Matt Ogden  
3 7 500 m   Rassmus Andersson

4 9 500 m   Albin Ridefelt  
5 9 500 m   Oskar Sjöberg  
Lag 2   Se laget som lite preliminärt, eventuellt kan laget ändras något i dagarna före, beroende på resultat i påskhelgen! Uppdaterat: Tisdag 15 april 23:20  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 9 500 m   Csaba Gösswein

2 7 500 m   Liutauras Bilevicius

3 7 500 m   Johan Hamelius

4 9 500 m   David Lingfors

5 9 500 m   Henrik Löfås

Lag 3 Uppdaterat: Tisdag 15 april 23:09  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 9 500 m   Anders Boström

2 7 500 m   Carl-Johan Högberg

3 7 500 m   Ulrik Imberg

4 9 500 m   Anders Håkansson  
5 9 500 m   Pontus Johansson

Lag 4 Uppdaterat: Tisdag 15 april 23:13  
Sträcka Längd Information Namn Status
1 9 500 m   Olle Nilsson  
2 7 500 m   Johannes Ridefelt

3 7 500 m   Matija Razum

4 9 500 m   Ross Smith  
5 9 500 m   Olof Eriksson

 
 Välj stafett att visa information om: 
 
 
OK Linné Copyright © 2014 OK Linné — www.oklinne.nu
Tallbacksvägen 68, 756 45 Uppsala
Skriv ut